• PET gıda kavanozu
 • PET şişeler
 • PET gıda kavanozu


40 Yıl PET Şişe, Kavanoz Temini - Young Shang Plastik Sanayi Ltd.

Yüksek Kaliteli Plastik Konteynır Üretim Yeteneği

PET şişeler, PET gıda kavanozları, HDPE plastik şişeler, PET plastik şişeler, PVC plastik şişeler, PP plastik şişeler, PS plastik şişeler

noktalı Bölümler:
noktalı Mevcut sayfa: PET Şişe ve PET Gıda Kavanoz Deneyimi 40 Yıl

Tayvan'daki En Büyük Plastik Şişe Şirketi, Bitki Genişlemesi için Altı Milyon USD harcadı

PET şişe ve PET gıda kavanoz plastik şişeler, geniş ağızlı kavanoz tedarik - Young Shang Plastik Sanayi Ltd

Young Shang Plastik Sanayi Ltd. Şti. ( Young Shang ) , son altı milyon dolarlık bir tesis açılımını piyasaya sürdüğü için Tayvan'daki en büyük plastik şişe ve kavanoz sağlayıcılarından biri haline geldi.


Hank Lee, “Tesisimizi ürün kalitesi, üretim kapasitesi ve envanter alanı artırma açısından genişletmek gerekiyor” dedi.


Genişletilmiş bitki, orijinal olandan beş kat daha büyük olan yaklaşık 9,000 metrekaredir. Yeni genişleyen plastik şişe fabrikası tamamen Japon yapımı% 100 otomatik Tek Kademeli Şişirme Makinaları, İki Aşamalı Şişirme Makinaları, Enjeksiyon Kalıplama Makineleri, NISSEI ASB Makineleri, muayene laboratuarları ve dev bir envanter alanı ile donatılmıştır.

Özellikle, Tek Kademeli Şişirme Makinesi ile, Young Shang sadece kendi üretim kapasitesini yükseltmekle kalmadı, kendi tasarımları ve modifiye edilmiş boşlukları, Tayvan pazarının küçük siparişlere olan talebini karşılayan, tek bir adımda dinamik boyutlarda şişe üretme kapasitesine sahip. plastik şişelerin çeşitli seçenekleri ile. Genişletilmiş fabrikada, Young Shang plastik şişeler, PET şişeler, PET gıda kavanozları, PET plastik kaplar , HDPE plastik şişeler, PVC plastik şişeler, PP plastik şişeler ve çeşitli boyutlarda PS plastik şişeler içeren geniş ağızlı kavanozlara odaklanacak.

Plastik konteyner tesisi ile birlikte, Young Shang ayrıca sadece PET plastik şişe enjeksiyon kalıpları üreten bir tesise sahiptir. Sadece kalıp tasarımı ve yapımı için süper boyutlu bir tesis ve müşterilerin seçmesi için 300'den fazla benzersiz şekil içeriyor.

PET Şişe Üreticisi ile Temasa Geçin

Young Shang Plastik Sanayi Ltd - Yüksek Üretim Yeteneği -
17.9 Saniye / 4 Plastik Kavanoz. Yaklaşık 20.000 Kavanoz / Gün.

 • su ile plastik şişe
 • Yanında suyu ile plastik şişe
İster elma suyu isterse bir şişe su alıyor olun, plastik şişelerin günümüzde daha yaygın kullanıldığını fark edeceksiniz.

İster elma suyu isterse bir şişe su alıyor olun, bugün daha az cam şişe kullanıldığını fark edeceksiniz. Plastik şişeler daha sık kullanılır ve birçok plastik kavanoz ve şişe PET, PVC, HDPE, PP ve PS'den yapılır. 40 yıllık plastik konteynır üretim tecrübesi ile, Young Shang çeşitli plastik kavanoz yapımındaki esnekliği, Tayvan'daki pazardaki hakim güç olmalarını sağladı ve uluslararası olarak da sattı.

1000'den fazla müşteriden gelen yüksek taleple başa çıkmak için, Young Shang , tesislerini üretim güvenilirliği, verimlilik ve esneklik için daha fazla makine ile genişletti. Her bir Tek Kademeli Şişirme Makinesi, Japonya'dan ithal edilmektedir ve her biri 400.000 USD civarındadır. Tek Kademeli Şişirme Makinesi, yüksek üretim kapasitesine ve iyi şeffaflığa sahip plastik kaplar ve şişeler talep eden tedarikçiler için tasarlanmıştır.

Tek Kademeli Şişirme Makinesi, her 17.9 saniyede bir dört plastik kap yapar, bu da günde 20.000, dört farklı şekil ile aynı zamanda. Her makine, içecekler için plastik şişelerden, kurabiyeler veya soslar için kaplardan başlayarak komple bir üretim kapsamını kapsar.

Adından da anlaşılacağı gibi, üfleme kalıplama işlemi, plastiğin eritilmesi ve bir ön-forma dönüştürülmesi ile başlar ve sıkıştırılmış hava, bir ön-aşamada bir plastik şişe oluşturmak üzere ön-biçime enjekte edilir. Üretim hacimlerini artırmanıza yardımcı olabilecek ve aynı zamanda kaliteli plastik kap üreticisi olarak sağlam bir üne de sahip olan bir makinedir.

PET Preformları ve Konteyner Kapakları -
PET Şişeler ve Geniş Ağızlı Kavanoz Uzmanı

Young Shang , PET'in mükemmel kimyasal bariyeri olduğu için PET şişe ana ürün haline geldi. Her müşteri için, plastik kalitesinin sağlanması için detaylarla birlikte bir malzeme raporu sağlanır. Genel olarak Polietilen Tereftalat (PET), mükemmel ısı direnci nedeniyle su şişeleri için yaygın olarak kullanılır ve kimyasal direnç özelliklerine bağlı olarak plastik kaplar için de uygundur.

Renkli plastik şişeler veya kavanozlar UV direnci içindir; PP plastik şişeler yüksek ısı direnci için üretilmiştir; ve kimyasal direnç için PE plastik şişeler yapılabilir. Polipropilen (PP) esas olarak kavanozlar ve kapaklar için kullanılır ve mükemmel nem bariyerli sert bir ambalaj sağlar.

PP'nin bir avantajı, yüksek termal seviyelerde dayanıklılığıdır. Yüksek Yoğunluklu Polietilen (HDPE), doğal olarak açık ve esnek şişeleri imal eder ve plastik kaplar ve kavanozlar dahil geniş bir ürün koleksiyonuyla uyumludur. Polivinil Klorür (PVC) 'nin toksik çevrimi, kullanıcıların kullanımını engelliyor ve PS'nin sertliği onu kolayca kırıyor.

Plastik Şişeler İçin Test Tipleri

Plastikler, HDPE, PET, PVC, PP, PS, vb. İçeren reçine tanımlama kodu ile sınıflandırılır. Plastik bir şişe yapıldığında, şeffaflık ve sızıntı için görsel muayenenin yanı sıra, bazı testler, test sonuçlarını yapmak için makinelerin kullanılmasını gerektirir. Testler arasında saydamlık, kalınlık, maksimum kullanılabilir sıcaklık, kırılganlık sıcaklığı, nem bariyeri, güneş ışığı bariyeri, oksijen bariyeri, çekme mukavemeti, esneklik ve darbe ve ısıya karşı direnç sayılabilir.

PET Şişe Üreticisi ile Temasa Geçin

RoHS , FDA Sertifikalı Plastik Şişeler ve Plastik Kavanozlar

Young Shang tüm PET plastik şişelerin sertifikalı ve yerel ve uluslararası alıcılar için test edilmesini sağlar.

FDA logosu
  FDA
 • FDA , Sağlık ve İnsan Hizmetleri Departmanı bünyesinde bir kurumdur ve soldaki menüde listelenen merkezler ve ofislerden oluşur.
 • FDA , insan ve veterinerlik ilaçlarının, biyolojik ürünlerin, tıbbi cihazların, ulusumuzun gıda tedarikinin, kozmetik ürünlerinin ve radyasyon yayan ürünlerin pazarlanmasını, güvenliğini, etkinliğini ve güvenliğini sağlayarak halk sağlığını korumakla sorumludur. ve tütün ürünlerinin dağıtımı.
RoHS logosu
  RoHS
 • RoHS , Avrupa Birliği'nin (AB) üye ülkelerinin bazı maddelerin elektrik ve elektronik ekipman üretiminde kullanımını kısıtlayan bir direktifin adıdır. Tehlikeli Maddelerin Çıkarılması olarak tanımlanan bu direktif (2002/95 / EC) altı maddeyi - Kurşun, Cıva, Kadmiyum, Heksavalent Krom, PBB ve PBDE - spesifik olarak kısıtlamaktadır. Üye Devletler, 1 Temmuz 2006 tarihinden itibaren piyasaya sürülen yeni elektrikli ve elektronik teçhizatın yasaklı altı maddeden herhangi birini içermediğinden emin olmalıdır: kurşun, cıva, kadmiyum, altı değerlikli krom, poli-bromlu bifeniller (PBB) veya polibromine difenil eterler (PBDE), maksimum konsantrasyon değerlerini aşan miktarlarda.

Yong Shang Müşterileri

Young Shang , çoğunlukla Singapur, Malezya, Tayland, Avustralya, ABD, Tayvan vb . Young Shang üzere 1.000'den fazla müşteriye sahiptir . 2010 yılında Orta Doğu pazarını hedef almaya başladılar. Young Shang plastik kavanozları ve plastik şişeleri, Walmart , Costco , KSS gibi uluslararası mağazaların ve plastik ürün tedarikçilerinin çoğunda kullanılmaktadır.

Plastik kavanoz üreticilerinin çoğu sadece belirli materyaller sağlayabilirken, Young Shang çeşitli malzeme türleri üzerindeki desteği, müşterilere mevcut pazar ihtiyacını karşılamak için farklı plastik kaplar malzemelerini denemek için daha fazla esneklik sağlar.

Ayrıca, 300'den fazla kalıp seçimi ile kendi özel kalıp üretim tesisi şaşırtıcı, darbe kalıpları, enjeksiyon kalıpları ve preform kalıpları içerir. Müşterilerine plastik şişe / kavanoz tasarımlarını yükseltmek için alternatifler sunar.

Genel olarak, Young Shang büyük özelleştirme kapasitesi 40 yıllık plastik şişe üretim deneyiminden geliyor ve plastik şişe çözümlerinde mükemmeliyet arayışları onlara sağlam bir itibar kazandırdı.

daha fazla ürünPET şişeler, PET gıda kavanozları, plastik kap, HDPE plastik şişeler, PET plastik şişeler, PVC plastik şişeler, PP plastik şişeler, PS plastik şişeler göz atın.


Walmart logosu
  Walmart
 • Walmart .com mahalle Walmart mağazası gibi bir çok şey var. Onlar yüksek kaliteli mal, güler yüzlü hizmet ve tabii ki, Her Gün Düşük Fiyatları mükemmel bir seçim özelliği. Ayrıca başka bir hedefimiz var: İnternette en iyi alışveriş deneyimini size sunmak.
 • Ocak 2000'de kurulan Walmart .com, Wal-Mart Stores, Inc.'in bir yan kuruluşudur. Onların genel merkezi, dünyanın en derin internet yönetici ve teknik yetenek havuzuna erişebildiği Silikon Vadisi yakınlarındaki San Francisco Yarımadası üzerindedir.
Costco logosu
  Costco
 • Costco Wholesale Corp, 1983'te Seattle, Washington'da faaliyete başladı. Costco , ticari kullanım veya yeniden satış için satın alınan işletmelere düşük fiyatlı, yüksek kaliteli, ulusal markalı ve seçkin özel markalı ürünler satan bir kasa ve üyelik depoları zinciri ve aynı zamanda seçilmiş istihdam gruplarına mensup bireyler için de çalışır.
 • Şirket'in işi, düşük fiyatlarda çok çeşitli ürün kategorilerinde sınırlı bir ürün yelpazesi sunarak yüksek satış hacimleri ve hızlı envanter ciro elde etmeye dayanmaktadır.
KSS logosu
  KSS
 • KSS , KAI SUH SUH ENTERPRISE CO. 1969 yılında, Asya'da kablo bağları ve kablo aksesuarlarının lider üreticisi olarak, Tayvan'da 4 şube ofisi Tayvan'da ve dünyada 110 ülkede 20.000'den fazla hesaba sahip olarak kuruldu. KSS , sizi tam rekabet KSS destekleyen tek üreticidir.
PET Şişe Üreticisi ile Temasa Geçin

HABERLER VE OLAYLAR

Ticaret Bilgileri: Çin-ASEAN Expo (CAEXPO) Tarih: 21-26 Ekim 2011 Mekan: Alt mekan (Hafif Sanayi Fuarı; Nanning Güney Çin Şehri) Stand #: HB-156
Fuar Bilgileri: CCCIF - 4. Çapraz Boğaz (Xiamen) Kültür Endüstrileri Fuarı
Tarih: 28-31 Ekim 2011 Mekan: Xiamen Uluslararası Sergi Merkezi standında #: D190
Fuar Bilgileri: Çin Tedarik Fuarı: Ev Ürünleri AsiaWorld-Expo • Hong Kong Tarih: 20-23 Ekim 2011 Mekan: Hong Kong Booth #: 5C36
Cinn ve NAIA , 10 Ekim - 10 Kasım 2011 tarihleri ​​arasında Tayvan'ın 100. doğum gününü kutlamak için birlikte yeni ortaklar siparişler için ücretsiz gönderim alabilirler. Bu büyük iş fırsatını kaçırmayın!
Bir soruşturma göndermek
şimdi sor
READY-eSUPPORT
CANLI YARDIM için , "Canlı Yardım Masası" nı tıklamanız yeterlidir, uzmanlarımız kısa bir süre içinde sizinle birlikte olacaktır.
PAY

İlgili Ürünleri AraEnglish | 日本語 | Việt | Română | Deutsch | Español | العربية | Indonesia | Nederlands | Filipino | Ελληνικά | Français | українська | Türkçe | Русский | ไทย | Português | 한국어 | فارسی | Italiano | हिन्दी | Polska | Close