• PET gıda kavanoz
 • PET şişeler
 • PET gıda kavanoz


40 yaşında PET şişe, Kavanoz Kaynağı - Young Shang Plastik Sanayi Ltd

Yüksek Kalite Plastik Konteyner Üretim Kapasitesi

PET şişeler, PET gıda kavanoz, HDPE plastik şişe, pet plastik şişe, PVC plastik şişe, PP plastik şişe, PS plastik şişe

noktalı Bölümler:
noktalı Geçerli sayfa: PET şişe ve PET Gıda Kavanoz Deneyimi 40 yaşında

Tayvan Büyük Plastik Şişe Company Bitki Genişleme İçin Altı Milyon USD Geçirilen

PET şişe ve PET gıda kavanoz plastik şişeler, geniş ağızlı kavanoz kaynağı - Young Shang Plastik Sanayi Ltd

Young Shang Plastik Sanayi Ltd ( Young Shang ) en büyüklerinden biri haline gelmiştir plastik şişe son zamanlarda bir altı milyon dolar bitki genişleme duyurdu olarak Tayvan ve kavanoz sağlayıcıları.


"Ürün kalitesi, üretim kapasitesi ve envanter uzay geliştirme açısından bizim bitki uzatmak için gerekli olan," Hank Lee söyledi.


genişletilmiş bitki orijinal olandan beş kat daha büyüktür yaklaşık 9.000 metrekare vardır. Yeni genişletilmiş plastik şişe tesisi tamamen Sahne Kalıplama Makinaları, Enjeksiyon Makineleri, NISSEI ASB Makineleri, muayene laboratuarları ve dev bir envanter alanı darbe İki, Japon yapımı% 100 otomatik Tek Kademeli Şişirme Makineleri ile donatılmıştır.

Özellikle, Tek Kademeli Şişirme Makinası ile, Young Shang sadece kendi kendine tasarlanmış ve modifiye kavite küçük siparişler için Tayvan pazar talebini karşılayan tek bir adımda, şişe dinamik boyutları imal edebilen, kendi üretim kapasitesi yükseltilmiş değil plastik şişelerin çeşitli seçenekleri ile. Genişletilmiş bitki, Young Shang plastik şişe üretim üzerinde duruluyor olacak, PET şişeler, PET gıda kavanoz, pet dahil geniş ağızlı kavanoz plastik kaplar , HDPE plastik şişeler, PVC plastik şişe, PP plastik şişe ve çeşitli boyutlarda PS plastik şişe.

Plastik kap bitki genişletiyor ile birlikte, Young Shang da sadece PET üreten bir tesisi vardır plastik şişe enjeksiyon kalıpları. Bu kalıp tasarımı ve sadece yapmak için bir süper-büyüklükte bitki olduğunu ve müşterilerin seçim için 300'den fazla benzersiz şekiller içerir.

İletişim PET Şişe Üreticisi

Young Shang Plastik Sanayi Ltd - Yüksek Üretim Kapasitesi -
17.9 Saniye / 4 Plastik Kavanozlar. Yaklaşık 20.000 Kavanozlar / Gün.

 • tarafında su ile plastik şişe
 • yan suyu ile plastik şişe
Eğer elma suyu ya da bir şişe su satın alıyor olsun, plastik şişeler daha sıklıkla kullanılır olduğunu göreceksiniz.

Eğer elma suyu ya da bir şişe su satın alıyor olsun, daha az cam şişeler günümüzde de kullanılmaktadır olduğunu göreceksiniz. Plastik şişeler daha yaygın olarak kullanılan ve birçok plastik kavanoz ve şişeler PET, PVC, HDPE, PP ve PS yapılmıştır. Plastik kap üretim deneyimi, 40 yıl ile Young Shang çeşitli plastik kavanoz yapımında 'ın esneklik onları Tayvan pazarında hakim güç olmak için izin ve aynı zamanda uluslararası bunları satmak var.

1000'den fazla müşterilerden yüksek talep ile başa çıkmak için, Young Shang Her Tek Kademeli Şişirme Makinası Japonya'dan ithal edilmektedir. Üretim güvenilirlik, verimlilik ve esneklik için daha fazla makine ile bitki genişletilmiş ve yaklaşık 400.000 USD her. Tek Kademeli Şişirme maliyeti makine talep tedarikçiler için tasarlanmıştır plastik kaplar , yüksek üretim kapasitesi ve iyi şeffaflık ve şişe.

Tek Kademeli Şişirme Makinası dört kılan plastik kaplar günde 20.000 olup, dört farklı şekillerle aynı anda. Her makine çerezleri veya soslar için kaplara içecekler için plastik şişeler başlayarak tam bir üretim kapsamı kapsayan, her 17.9 saniye.

Bu isimlendirildiğinde, hava basınçlı kalıplama işlemi plastik aşağı erime ve ön-malzeme içine oluşturulması ile başlar, ve sıkıştırılmış hava, bir oluşturulması için ön-malzeme enjekte edilir bir plastik şişe , tek aşamalı olan. Bu üretim hacmi artırmak için yardımcı ve aynı zamanda kaliteli bir plastik kap üreticisi olarak sağlam bir üne kurmak bir makinedir.

PET Preform ve Konteyner Kapaklar -
PET şişeler ve Geniş Ağız Kavanozlar Uzmanı

In Young Shang , PET mükemmel kimyasal bariyer, çünkü PET şişe kendi ana ürün haline gelmiştir. Her müşteri için, bir malzeme rapor plastik kalitesini sağlamak için ayrıntıları ile sağlanır. Genel olarak, polietilen tereftalat (PET), yaygın olarak nedeniyle mükemmel ısı direnci, su şişeleri kullanılır, ve bu da uygun plastik kaplar , kimyasal direnç özelliklerine bağlı olarak.

Renkli plastik şişe veya kavanoz UV dayanımı amaçlıdır; PP plastik şişe yüksek ısı direnci için yapılır; ve PE plastik şişeler, kimyasal direnç için yapılabilir. Polipropilen (PP) kavanozlar ve kapakları için öncelikle kullanılan ve mükemmel nem bariyeri ile sert bir paket sağlar.

PP bir avantajı, yüksek termal düzeylerdeki dayanıklılık olduğunu. Yüksek Yoğunluklu Polietilen (HDPE), doğal olarak açık ve esnek şişe fabricates ve dahil olmak üzere çok geniş bir ürün koleksiyonu ile uyumlu plastik kaplar ve kavanoz. Polivinil Klorür (PVC) kullanımını 'ın zehirli çevreleme kullanıcıların cesaretini etti' ve PS adlı sertlik kolayca kırmak yapar.

Plastik şişeler için Testlerin Türü

Plastik vb HDPE, PET, PVC, PP, PS, bir zaman içeren reçine kimlik kodu, tarafından sınıflandırılır plastik şişe yapılır, şeffaflık ve sızıntı görsel muayene yanı sıra, bazı testler test sonuçlarını gerçekleştirmek için makineler gerektirirler. Testler, saydamlık, kalınlık, maksimum kullanılabilir sıcaklık, kırılganlık sıcaklık, nem bariyeri, güneş ışığı bariyer, oksijen bariyeri, gerilme mukavemeti, esneklik ve darbe direnci ve ısı bulunmaktadır.

İletişim PET Şişe Üreticisi

RoHS , FDA Onaylı Plastik Şişeler ve Plastik Kavanozlar

Young Shang tüm PET plastik şişe sertifikalı yerel ve uluslararası alıcılar için test edilmesini sağlar.

FDA logosu
  FDA
 • FDA Sağlık ve İnsan Hizmetleri Departmanı içinde bir ajans ve soldaki menüde listelenen merkezleri ve ofisler, oluşur.
 • FDA ve üretim, pazarlama düzenleyerek güvenlik, etkinlik ve güvenlik, insan ve veteriner ilaçları, biyolojik ürünler, tıbbi cihazlar, bizim ülkenin gıda arzının, kozmetik ve radyasyon yayan ürünlerin temin ederek halk sağlığını korumak sorumludur tütün ürünlerinin ve dağıtımı.
RoHS logosu
  RoHS
 • RoHS elektrikli ve elektronik cihazların üretiminde belirli maddelerin kullanımını kısıtlayan Avrupa Birliği (AB) üyesi ülkeler tarafından kabul direktif adıdır. Tehlikeli Maddelerin Kaldırılması olarak tanımlanan bu direktif (2002/95 / EC), özellikle altı madde kısıtlar - Kurşun, cıva, kadmiyum, altı değerli krom, PBB ve PBDE. Üye Devletler, emin olmalıdır 1 Temmuz 2006 tarihinden itibaren, piyasaya sürülen yeni elektrikli ve elektronik aletler, altı yasaklı maddelerden herhangi birini içermiyor: kurşun, cıva, kadmiyum, artı altı değerlikli krom, poli-bromlu bifeniller (PBB) ya da polibromine difenil eterler maksimum konsantrasyon değerlerini aşan miktarlarda (PBDE).

Yong Shang'ın Müşteriler

Young Shang çoğunlukla, bunlar Ortadoğu pazarına yönelik başlamıştır. 2010 yılında vb Singapur, Malezya, Tayland, Avustralya, ABD, Tayvan, 1.000 'den fazla müşterisi bulunmaktadır Young Shang ' ın plastik kavanoz ve plastik şişeler kullanılır gibi uluslararası mağaza ve plastik ürün tedarikçileri, çoğu Walmart , Costco , KSS , vb

Çoğu plastik kavanoz üreticileri sadece malzemelerin belirli türde sağlayabilir olurken, Young Shang çeşitli malzemelerden üzerinde 'destek müşterilerine farklı malzeme denemek için daha fazla esneklik verir plastik kaplarda mevcut piyasa ihtiyacını karşılamak için.

Buna ek olarak, onların özel kalıp üretim tesisi 300'den fazla kalıp seçimleri bu darbe kalıpları, enjeksiyon kalıpları ve preform yapma kalıpları içeren, şaşırtıcı. Onların yükseltmek için müşterilerine alternatifler sunuyor plastik şişe / kavanoz tasarımları.

Genel olarak, Young Shang 'ın büyük özelleştirme yeteneği onların 40 yıllık gelir plastik şişe üretim tecrübesi ve mükemmellik onların peşinde plastik şişe çözümleri onlara sağlam bir üne sahiptir.

daha fazla ürünPET şişeler, PET gıda kavanoz, plastik kap, HDPE plastik şişe, pet plastik şişe, PVC plastik şişe, PP plastik şişe, PS plastik şişe göz atın.


Walmart logosu
  Walmart
 • Walmart .com mahalle gibi bir çok şey var Walmart mağazasında. Bunlar, tabii ki, Her Gün Düşük Fiyatlar yüksek kaliteli mal, güler yüzlü hizmet büyük bir seçim özelliği ve. Size internette en iyi alışveriş deneyimi getirmek için: Onlar da bir gol var.
 • Ocak 2000 yılında kurulan, Walmart .com Onların merkez onlar İnternet yürütme ve teknik yetenek, dünyanın en derin havuzuna erişimi olan Silikon Vadisi, yakınlarındaki San Francisco Yarımadası'nın üzerinde Wal-Mart Stores, Inc.'in bir yan kuruluşudur.
Costco logosu
  Costco
 • Costco Toptan Corp. Seattle, Washington 1983 yılında faaliyete başlayan Costco ticari kullanım veya satış için satın alma işletmelere düşük fiyatlarla yüksek kaliteli, ulusal markalı ve seçilen özel etiketli mal satmak üyelik depoları taşıyan nakit ve bir zincir faaliyet ve Ayrıca, seçilen istihdam gruplarının üyeleri olan bireylere.
 • Şirketin iş düşük fiyatlarla ürün kategorilerinin çok çeşitli malların sınırlı bir ürün yelpazesine sunarak yüksek satış hacimleri ve hızlı envanter ciro elde dayanmaktadır.
KSS logosu
  KSS
 • KSS , KAI SUH SUH ENTERPRISE CO., LTD. Tayvan 20.000 'den fazla hesap ve dünyada 110 ülkede hizmet vermekte Tayvan'da 4 şube ile, Asya, kablo bağları ve kablo aksesuarları lider üreticisi olarak 1969 yılında kurulmuştur. KSS tam rekabet ile destekleyen tek üreticidir.
İletişim PET Şişe Üreticisi

HABERLER VE OLAYLAR

Fuar Bilgisi: Çin-ASEAN Expo (CAEXPO) Tarih: 21-26 Ekim 2011 Yer: Alt-mekan (Hafif Sanayi Fuarı; Nanning Güney Çin City) Stand #: HB-156
Fuar Bilgisi: CCCIF - 4 Çapraz Boğazı (Xiamen) Kültür Endüstrileri Fuarı
Tarih: 28-31 Ekim 2011 Yer: Xiamen Uluslararası Fuar Merkezi stand no: D190
Fuar Bilgisi: Çin Tedarik Fuarı: Ana Sayfa Ürünler AsiaWorld-Expo • Hong Kong Tarih: 20-23 Ekim 2011 Yer: Hong Kong Booth #: 5C36
Cinn ve NAIA birlikte Ekim 10th Kasım 10th, 2011, Tayvan'ın 100. doğum günü kutlamak için, yeni ortaklar siparişler için ücretsiz kargo alabilirsiniz. bu büyük bir iş fırsatı kaçırmayın!
Bir soruşturma göndermek
Şimdi soruyoruz
READY-eSUPPORT
CANLI YARDIM için, sadece "Canlı Yardım Masası" tıklayın, uzmanlarımız kısa zamanda sizinle çevrimiçi olacak.
PAY

İlgili Ürünler araEnglish | 日本語 | Việt | Română | Deutsch | Español | العربية | Indonesia | Nederlands | Filipino | Ελληνικά | Français | українська | Türkçe | Русский | ไทย | Português | 한국어 | فارسی | Italiano | हिन्दी | Polska | Close