• شیشه ی غذای PET
 • بطری های PET
 • شیشه ی غذای PET


40 سال PET بطری، عرضه یار - Young Shang Plastic Industry Co. Ltd.

ظرفیت تولید ظرفیت پلاستیک با کیفیت بالا

بطری های PET، شیشه های غذای PET، بطری های پلاستیکی HDPE، بطری PET پلاستیکی، بطری های پلاستیکی PVC، بطری های پلی اتیلن PP، بطری های پلی اتیلن

نقطه نقطه بخش ها:
نقطه نقطه صفحه کنونی: 40 سال PET Bottle & PET Food Jar Experience

بزرگترین شرکت بطری پلاستیکی در تایوان شش میلیون دلار برای گسترش گیاهان صرف شده است

بطری های PET و شیشه های غذای PET بطری های پلاستیکی، کاسه های دهان و دندان - Young Shang Plastic Industry Co. Ltd.

Young Shang Plastic Industry Co. Ltd. ( Young Shang ) تبدیل شده است یکی از بزرگترین ارائه دهندگان پلاستیک بطری و شیشه در تایوان، به تازگی منتشر شده است.


هانک لی گفت: "لازم است که گیاه ما را از نظر کیفیت محصول، قابلیت تولید و افزایش فضای موجودی گسترش دهیم."


گیاه گسترش یافته حدود 9000 متر مربع است که پنج برابر بزرگتر از اصلی است. کارخانه بطری های پلاستیکی که اخیرا گسترش یافته است کاملا مجهز به ماشین های قالب گیری اتوماتیک تک مرحله ای 100٪ اتوماتیک، دو مرحله ماشین های قالب گیری ضربه ای، ماشین های قالب گیری تزریقی، ماشین آلات NISSEI ASB، آزمایشگاه های آزمایشگاهی و فضای موجودی عظیم است.

به طور خاص، با دستگاه تک مرحله مرحله ضربه، Young Shang نه تنها توان تولید خود را ارتقا داد، بلکه حفره های طراحی شده و اصلاح شده خود را قادر به ساخت اندازه پویا بطری ها در یک مرحله می کنند که با تقاضای بازار تایوان برای سفارش های کوچک مطابقت دارد با گزینه های متنوع از بطری های پلاستیکی. در انبوه کارخانه، Young Shang بر تولید بطری های پلاستیکی، شیشه های پلاستیکی PET، بطری های PET PET، ظروف پلاستیکی PET، بطری های پلاستیکی HDPE، بطری های پلاستیکی PVC، بطری های پلاستیکی PP و بطری های پلی استیشن PS با اندازه های مختلف تمرکز خواهند کرد.

همراه با کارخانه پلاستیکی کانتینر در حال گسترش است، Young Shang همچنین گیاهی است که تنها قالب های قالب گیری تزریق بطری PET را تولید می کند. این یک گیاه فوق العاده برای طراحی قالب و ساخت است و شامل بیش از 300 شکل منحصر به فرد برای مشتریان را انتخاب می کند.

تماس بگیرید PET بطری تولید کننده

Young Shang Plastic Industry Co. Ltd. - قابلیت تولید بالا -
17.9 ثانیه / 4 کوزه پلاستیکی. حدود 20،000 کوزه / روز.

 • بطری های پلاستیکی با آب در طرف
 • بطری های پلاستیکی با آب در طرف
آیا شما در حال خرید آب سیب یا یک بطری آب هستید، متوجه خواهید شد که بطری های پلاستیکی امروزه بیشتر استفاده می شود.

آیا شما در حال خرید آب سیب یا یک بطری آب هستید، متوجه خواهید شد که بطری های شیشه ای کمتر از امروز استفاده می شود. بطری های پلاستیکی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند و بسیاری از شیشه های بطری و پلاستیکی از PET، PVC، HDPE، PP و PS ساخته می شوند. با 40 سال تجربه در زمینه تولید پلاستیک، انعطاف پذیری Young Shang در ساخت کوره های پلاستیکی متنوع باعث شده است که آنها نیروی غالب در بازار تایوان باشند و همچنین آنها را در بین المللی فروخته است.

برای مقابله با تقاضای بالایی از بیش از 1000 مشتری ، Young Shang کارخانه خود را با ماشین های بیشتر برای قابلیت اطمینان، کارایی و انعطاف پذیری تولید گسترش داد. هر دستگاه قالب گیری ضربه تک مرحله ای از ژاپن وارد می شود و هزینه آن حدود 400 هزار دلار است. دستگاه قالب گیری تک مرحله مرحله ای برای تامین کنندگان طراحی شده است که ظروف و بطری های پلاستیکی با قابلیت تولید بالا و شفافیت خوب را طراحی می کنند.

ماشین قالب گیری تک مرحله مرحله تولید چهار ظروف پلاستیکی هر 17.9 ثانیه، که 20،000 در روز و در همان زمان با چهار شکل مختلف است. هر دستگاه یک دامنه تولید کامل را از بطری های پلاستیکی برای نوشیدنی ها به ظروف برای کوکی ها یا سس ها می گیرد.

همانطور که گفته شد، فرایند ریخته گری ضربه شروع می شود با ذوب کردن پلاستیک و تشکیل آن به یک قالب اولیه، و هوای فشرده به تزریق preform به شکل یک بطری های پلاستیکی در مرحله تک مرحله ای تزریق می شود. این یک ماشین است که می تواند شما را به افزایش حجم تولید کمک کند و همچنین یک شهرت جامع را به عنوان یک تولیدکننده ظرفیت پلاستیکی با کیفیت ایجاد کند.

PET Preforms و بسته بندی کانتینر -
بطری های پلاستیکی و متخصصان کباب برفی

در Young Shang ، به دلیل PET مانع شیمایی عالی، بطری PET تبدیل شده است محصولات عمده خود را. برای هر مشتری، یک گزارش مادی با جزئیات برای اطمینان از کیفیت پلاستیک ارائه می شود. به طور کلی پلی اتیلن ترفتالات (PET) بطور معمول برای بطری های آب به علت مقاومت عالی حرارت آن استفاده می شود و همچنین به دلیل خاصیت مقاومت شیمیایی آن، مناسب برای ظروف پلاستیکی است.

بطری های پلاستیکی رنگی یا شیشه ای برای اهداف مقاومت UV؛ بطری های پلاستیکی PP برای مقاومت در برابر حرارت بالا ساخته می شوند. و بطری های پلاستیکی PE را می توان برای مقاومت شیمیایی ساخته شده است. پلی ¬ پروپیلن (PP) در درجه اول برای شیشه ها و بسته ها استفاده می شود و یک بسته سفت و سخت با رطوبت عالی فراهم می کند.

یکی از مزیت PP این است که آن را در سطوح حرارتی بالا است. پلی اتیلن با دانسیته بالا (HDPE)، بطری های بطور طبیعی بطری روشن و انعطاف پذیر را تولید می کند و با مجموعه ای گسترده از محصولات از جمله ظروف پلاستیکی و شیشه ها سازگار است. مهار سمی پلی وینیل کلراید (پی وی سی) کاربردهای کاربران را از بین می برد و سختی PS باعث می شود که آن به راحتی شکستن شود.

نوع آزمون برای بطری های پلاستیکی

پلاستیک ها به وسیله کد شناسایی رزین طبقه بندی می شوند که حاوی HDPE، PET، PVC، PP، PS و غیره است. هنگامی که یک بطری پلاستیکی ساخته می شود، علاوه بر بررسی بصری برای شفافیت و نشت، برخی از آزمون ها نیاز به ماشین آلات برای انجام نتایج آزمون دارند. این آزمایش ها شامل شفافیت، ضخامت، حداکثر دمای قابل استفاده، درجه حرارت شکنندگی، مانع رطوبت، مانع نور آفتاب، مانع اکسیژن، مقاومت کششی، انعطاف پذیری و مقاومت در برابر ضربه و گرما است.

تماس بگیرید PET بطری تولید کننده

RoHS ، FDA شده بطری های پلاستیکی و کوزه های پلاستیکی

Young Shang تضمین می کند که تمام بطری های PET پلاستیکی برای خریداران محلی و بین المللی مورد تایید و آزمایش قرار می گیرند.

آرم FDA
  FDA
 • FDA آژانس در وزارت بهداشت و خدمات انسانی است و متشکل از مراکز و دفاتر، که در منو در سمت چپ لیست شده است.
 • FDA مسئول حفاظت از سلامت عمومی با اطمینان از ایمنی، کارآیی و امنیت مواد مخدر و داروهای دامپزشکی و انسانی، محصولات بیولوژیکی، وسایل پزشکی، عرضه مواد غذایی کشور، لوازم آرایشی و محصولاتی است که تابش را منتشر می کنند و با تنظیم تولید، بازاریابی و توزیع محصولات تنباکو.
آرم RoHS
  RoHS
 • RoHS نام یک دستورالعمل توسط کشورهای عضو اتحادیه اروپا (EU) است که استفاده از مواد خاص را در تولید تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی محدود می کند. این دستورالعمل (2002/95 / EC) به عنوان حذف مواد خطرناک تعریف شده به طور خاص شش ماده را شامل می شود - سرب، جیوه، کادمیوم، کروم شش رنگ، PBB و PBDE. کشورهای عضو باید اطمینان حاصل کنند که از اول ژوئیه 2006، تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی جدیدی که در بازار عرضه می شود، هیچ یک از شش ماده ممنوعه را شامل نمی شود: سرب، جیوه، کادمیوم، کروم شش ظرفیت، بیفنیل های پلی برمود شده (PBB) (PBDE)، در مقادیر بیش از مقادیر حداکثر غلظت.

یونگ شان مشتریان

Young Shang دارای بیش از 1000 مشتری است که بیشتر از سنگاپور، مالزی، تایلند، استرالیا، ایالات متحده، تایوان و غیره در سال 2010 شروع به هدف قرار دادن بازار خاورمیانه کردند. شیشه های پلاستیکی Young Shang و بطری های پلاستیکی در اکثر فروشگاه های بین المللی و تامین کنندگان محصولات پلاستیکی، مانند Walmart ، Costco ، KSS و غیره استفاده می شود.

در حالیکه اکثر جاروهای پلاستیکی تنها می توانند نوع خاصی از مواد را ارائه دهند، پشتیبانی Young Shang در انواع مختلف مواد، به مشتریان امکان انعطاف بیشتری را برای آزمایش مواد مختلف ظروف پلاستیکی برای پاسخگویی به نیاز بازار فعلی میدهد.

علاوه بر این، کارخانه ساخت قالب منحصر به فرد خود را با انتخاب بیش از 300 قالب شگفت انگیز است، شامل قالب های ضربه، قالب های تزریق و قالب تولید قالب. این گزینه مشتریان خود را برای ارتقاء طرح های بطری پلاستیکی / شیشه خود را.

به طور کلی، توانایی سفارشی سازی Young Shang از 40 سال تجربه تولید بطری های پلاستیکی حاصل می شود و پیگیری تعالی آنها در راه حل های بطری پلاستیکی، شهرت و اعتبار آنها را به دست آورده است.

محصولات بیشتربطری های PET، شیشه های غذای PET، ظرف پلاستیکی، بطری های پلاستیکی HDPE، بطری های پلاستیکی PET، بطری های پلاستیکی PVC، بطری های پلاستیکی PP، بطری های پلی اتیلن PS.


آرم Walmart
  Walmart
 • Walmart .com بسیار شبیه فروشگاه Walmart محله شماست. آنها دارای یک انتخاب عالی از محصولات با کیفیت بالا، سرویس دوستانه و البته هر روز قیمت پایین هستند. آنها همچنین هدف دیگری دارند: بهترین تجربه خرید را در اینترنت به ارمغان بیاورید.
 • Walmart .com یک شرکت تابعه Wal-Mart Stores، Inc. است که در ژانویه سال 2000 تاسیس شده است. دفتر مرکزی آن در شبه جزیره سانفرانسیسکو در نزدیکی دره سیلیکون قرار دارد و دسترسی به عمیق ترین استراتژی اجرایی اینترنت و استعدادهای فنی در جهان دارد.
لوگو Costco
  Costco
 • Costco Wholesale Corp. در سال 1983 در سیاتل، واشنگتن فعالیت خود را آغاز کرد. Costco یک زنجیره ای از انبارهای نقدی و حمل حمل می کند که کالاهای با کیفیت بالا، کالا مارک خصوصی و خصوصی را با قیمت های پایین انتخاب می کنند تا کسب و کارهایی که برای استفاده تجاری یا فروش مجدد خریداری می کنند، و همچنین افرادی که عضو گروه های انتخاب شده هستند انتخاب شوند.
 • کسب و کار شرکت بر اساس دستیابی به حجم فروش بالا و گردش سریع موجودی با ارائه مجموعه ای محدود از محصولات در انواع مختلفی از محصولات با قیمت های پایین است.
آرم KSS
  KSS
 • KSS ، KAI SUH SUH ENTERPRISE CO.، LTD. در سال 1969، به عنوان تولید کننده پیشرو در اتصال کابل و لوازم جانبی سیم کشی در آسیا، با 4 شعبه در تایوان خدمت کرده است که در بیش از 20،000 حساب در تایوان و 110 کشور جهان فعالیت می کند. KSS تنها سازنده است که شما را با رقابت کامل پشتیبانی می کند.
تماس بگیرید PET بطری تولید کننده

اخبار و رویدادها

نمایشگاه اطلاعات چین: نمایشگاه چین ASEAN (CAEXPO) تاریخ: 21-26 اکتبر 2011 محل برگزاری: محل برگزاری نمایشگاه (نمایشگاه صنعتی نور، شهر نانینگ جنوبی جنوبی) غرفه #: HB-156
نمایشگاه تجارت: CCCIF - نمایشگاه صنایع فرهنگی چهارم عبور (Xiamen)
تاریخ: 28 تا 31 اکتبر 2011 محل برگزاری: Xiamen نمایشگاه بین المللی نمایشگاه # D190
نمایشگاه اطلاعات نمایشگاه : چین نمایشگاه منبع: صفحه اصلی محصولات AsiaWorld-Expo • هنگ کنگ تاریخ: محل برگزاری: 20-23 اکتبر 2011 محل برگزاری: غرفه هنگ کنگ #: 5C36
Cinn و NAIA با هم برای جشن گرفتن 100 سالگی تایوان، از 10 اکتبر تا 10 نوامبر 2011، شرکای جدید می توانند حمل و نقل رایگان را برای سفارشات دریافت کنند. این فرصت کسب و کار بزرگ را از دست ندهید!
درخواستی ارسال کنید
پرس و جو در حال حاضر
READY-eSUPPORT
برای کمک به زندگی ، فقط با کلیک بر روی "دایرکتوری زنده"، متخصصان ما به زودی با شما آنلاین خواهد بود.
اشتراک گذاری

جستجو محصولات مرتبطEnglish | 日本語 | Việt | Română | Deutsch | Español | العربية | Indonesia | Nederlands | Filipino | Ελληνικά | Français | українська | Türkçe | Русский | ไทย | Português | 한국어 | فارسی | Italiano | हिन्दी | Polska | Close