• شیشه مواد غذایی حیوان خانگی
 • بطری های PET
 • شیشه مواد غذایی حیوان خانگی


40 سال PET بطری، جار تامین - Young Shang صنعت پلاستیک شرکت آموزشی ویبولیتین

کیفیت ظروف پلاستیکی قابلیت تولید بالا

بطری های PET، قالب های غذای PET، بطری های پلاستیکی HDPE، بطری های PET پلاستیکی، بطری های پلاستیکی PVC، بطری های پلاستیکی PP، PS بطری های پلاستیکی

خال خال بخش ها:
خال خال صفحه کنونی: 40 سال از PET بطری و جار PET تجربه غذایی

بزرگترین بطری پلاستیکی شرکت در تایوان بودن شش میلیون دلار برای توسعه کارخانه

بطری PET و شیشه مواد غذایی حیوان خانگی بطری های پلاستیکی، گسترده دهان قوطی عرضه - Young Shang صنعت پلاستیک شرکت آموزشی ویبولیتین

Young Shang پلاستیک شرکت صنایع آموزشی ویبولیتین ( Young Shang ) تبدیل شده است یکی از بزرگترین بطری های پلاستیکی و شیشه ارائه دهندگان در تایوان به عنوان آن را رونمایی کرد گسترش کارخانه شش میلیون دلار به تازگی.


"لازم است به گسترش کارخانه های ما از نظر کیفیت محصول، قابلیت تولید و افزایش فضای موجودی، گفت:" هنک لی.


این کارخانه گسترش یافته در مورد 9000 متر مربع است، که پنج برابر بزرگتر از یک اصلی است. تازه گسترش بطری های پلاستیکی کارخانه به طور کامل با ژاپنی ساخته شده 100٪ اتوماتیک تنها ضربه مرحله ریخته گری ماشین آلات مجهز شده است، دو مرحله ضربه بنایی ماشین آلات، تزریق ریخته گری ماشین آلات، ماشین آلات NISSEI ASB، آزمایشگاه بررسی و یک فضای موجودی غول پیکر است.

به طور خاص، با مرحله ضربه دستگاه تنها ریخته گری، Young Shang نه تنها توانایی تولید خود به روز رسانی، حفره خود طراحی و اصلاح خود هستند قادر به ساخت اندازه پویا از بطری در یک مرحله، که مطابق با تقاضای بازار تایوان برای سفارشات کوچک با گزینه های مختلف از بطری های پلاستیکی. در گیاه گسترش یافته است، Young Shang خواهد شد در ساخت بطری های پلاستیکی تمرکز، قوطی گسترده دهان از جمله بطری های PET، قالب های غذای PET، PET ظروف پلاستیکی ، بطری های HDPE پلاستیکی، بطری های پلاستیکی PVC، بطری های پلاستیکی PP و PS بطری های پلاستیکی با اندازه های مختلف.

همراه با گیاه ظرف پلاستیکی در حال گسترش است، Young Shang همچنین دارای یک گیاه است که تنها تولید کننده PET بطری های پلاستیکی قالب های تزریق. این گیاه فوق العاده به اندازه برای طراحی قالب و تنها ساخت است، و آن شامل بیش از 300 شکل منحصر به فرد برای مشتریان به را انتخاب نمایید.

تماس با PET تولید کننده بطری

Young Shang پلاستیک شرکت صنایع آموزشی ویبولیتین - قابلیت تولید بالا -
17.9 ثانیه / 4 قوطی پلاستیکی. درباره 20000 کوزه / روز.

 • بطری های پلاستیکی و آب در سمت
 • بطری های پلاستیکی و آب در سمت
این که آیا شما در حال خرید آب سیب و یا یک بطری آب، شما متوجه خواهید شد که بطری های پلاستیکی معمولا بیشتر مورد استفاده است.

این که آیا شما در حال خرید آب سیب و یا یک بطری آب، شما متوجه خواهید شد که بطری های شیشه ای کمتر مورد استفاده است. بطری های پلاستیکی معمولا استفاده می شود، و بسیاری از قوطی پلاستیکی و بطری از PET، PVC، HDPE، PP و PS ساخته شده است. با 40 سال تجربه تولید پلاستیک کانتینر، Young Shang انعطاف پذیری را در ساخت قوطی پلاستیکی گوناگون اجازه داده اند آنها به نیروی مسلط در بازار در تایوان، و همچنین آنها را در سطح بین المللی به فروش برساند.

برای مقابله با تقاضای بالا از بیش از 1000 مشتریان، Young Shang کارخانه خود با ماشین های بیشتری برای قابلیت اطمینان تولید، بهره وری و انعطاف پذیری گسترش یافته است. هر دستگاه تنها مرحله ضربه ریخته گری از ژاپن وارد شده و حدود 400،000 USD هر یک از. مرحله تنها ضربه بنایی دستگاه برای تامین کنندگان که درخواست طراحی ظروف پلاستیکی و بطری با قابلیت تولید بالا و شفافیت خوب است.

تک مرحله ضربه ماشین آلات ریخته گری باعث می شود چهار ظروف پلاستیکی هر 17.9 ثانیه است که 20000 روز، و در همان زمان با چهار شکل های مختلف. هر دستگاه را پوشش می دهد دامنه تولید کامل با شروع از بطری های پلاستیکی نوشیدنی به ظروف نیست یا سس.

آن را به عنوان نام گذاری شده است، روند قالب گیری ضربه با ذوب کردن پلاستیک و تشکیل آن را به یک تولید پریفرم های تولیدی آغاز می شود، و از هوای فشرده است که به تولید پریفرم های تولیدی تزریق به شکل یک بطری پلاستیکی در یک تک مرحله. این یک ماشین است که می تواند کمک به شما برای افزایش حجم تولید و همچنین ساخت تا شهرت جامد به عنوان یک تولید کننده ظروف پلاستیکی با کیفیت است.

پریفرم های ساخته شده و کانتینر تعطیل -
PET بطری و گسترده متخصص دهان قوطی

در Young Shang ، چون مانع شیمیایی عالی حیوان خانگی، بطری PET تبدیل شده است محصول عمده خود را. برای هر مشتری، گزارش مواد را با اطلاعات ارائه شده به اطمینان از کیفیت های پلاستیکی. به طور کلی، پلی اتیلن ترفتالات (PET) است که معمولا برای بطری های آب به دلیل مقاومت در برابر حرارت بسیار عالی آن استفاده می شود، و آن را نیز مناسب برای ظروف پلاستیکی با توجه به ویژگی مقاومت شیمیایی آن است.

بطری های پلاستیکی رنگی و یا شیشه برای مقاصد مقاومت در برابر UV هستند. بطری های پلاستیکی PP برای مقاومت در برابر حرارت بالا ساخته شده است. و بطری های پلاستیکی PE می تواند برای مقاومت شیمیایی ساخته شده است. پلی ¬ پروپیلن (PP) در درجه اول برای شیشه ها و قاب و بسته شدن استفاده می شود و یک بسته سفت و سخت با مانع رطوبت بسیار عالی فراهم می کند.

یکی از مزایای PP استقامت آن در سطوح حرارتی بالا است. پلی اتیلن چگالی بالا (HDPE)، fabricates بطری به طور طبیعی روشن و انعطاف پذیر و سازگار با مجموعه گسترده ای از محصولات از جمله است ظروف پلاستیکی و شیشه. پلی وینیل کلراید (PVC) استفاده کنندگان مهار سمی کاربران دلسرد کرده است و سختی PS می سازد آن را شکستن به راحتی.

نوع آزمون برای بطری های پلاستیکی

پلاستیک توسط کد شناسایی رزین، که شامل HDPE، PET، PVC، PP، PS، و غیره هنگامی که یک طبقه بندی بطری های پلاستیکی ساخته شده است، علاوه بر معاینه چشمی برای شفافیت و نشت، برخی آزمایشات نیاز به ماشین آلات به انجام نتایج آزمون. آزمون شامل شفافیت، ضخامت، حداکثر درجه حرارت قابل استفاده، دمای شکنندگی، مانع رطوبت، مانع نور خورشید، نفوذ اکسیژن، استحکام کششی، انعطاف پذیری و مقاومت به ضربه و حرارت.

تماس با PET تولید کننده بطری

RoHS ، FDA بطری های خبره پلاستیک و پلاستیک قوطی

Young Shang تضمین تمام بطری های پلاستیکی PET گواهی و تست شده برای خریداران محلی و بین المللی.

FDA آرم
  FDA
 • FDA آژانس در وزارت بهداشت و خدمات انسانی است و متشکل از مراکز و دفاتر، که در منوی سمت چپ ذکر شده است.
 • FDA مسئول حفاظت از سلامت عمومی با اطمینان امنیت، کارایی و امنیت انسانی و دامپزشکی مواد مخدر، محصولات بیولوژیکی، دستگاه های پزشکی، تامین مواد غذایی کشور ما، محصولات آرایشی، و محصولات است که اشعه منتشر می کنند، و از طریق تنظیم تولید، بازاریابی ، و توزیع محصولات توتون و تنباکو.
RoHS آرم
  RoHS
 • RoHS نام برای یک بخشنامه تصویب شده توسط کشورهای عضو اتحادیه اروپا (EU) که استفاده از مواد خاصی در تولید تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی محدود می کند. تعریف شده به عنوان حذف مواد خطرناک، این دستور (2002/95 / EC) به طور خاص محدود شش مواد - سرب، جیوه، کادمیوم، کروم شش ظرفیتی، PBB و PBDE. کشورهای عضو باید اطمینان حاصل شود که، از 1 جولای سال 2006، تجهیزات جدید الکتریکی و الکترونیکی را در بازار را شامل نمی شود هر یک از شش مواد ممنوع: سرب، جیوه، کادمیوم، کروم شش ظرفیتی، بی فنیل های پلی برم (PBB) و یا استرها دی فنیل polybrominated (PBDE)، در مقادیر بیش از مقادیر حداکثر غلظت.

مشتریان یونگ شانگ

Young Shang دارای بیش از 1،000 مشتریان، که بیشتر از سنگاپور، مالزی، تایلند، استرالیا، آمریکا، تایوان، و غیره در سال 2010، آنها شروع به هدف قرار دادن بازار شرق میانه است. می Young Shang قوطی پلاستیکی را و بطری های پلاستیکی استفاده می شود بسیاری از فروشگاه های بین المللی و تامین کننده محصولات پلاستیک، مانند Walmart ، Costco ، KSS ، و غیره

در حالی که اکثر سازندگان شیشه های پلاستیکی می تواند تنها انواع خاصی از مواد، Young Shang پشتیبانی را در انواع مختلفی از مواد به مشتریان انعطاف پذیری بیشتر سعی کنید از مواد مختلف از ظروف پلاستیکی برای پاسخگویی به نیاز بازار جاری است.

علاوه بر این، منحصر به فرد از گیاهان و نباتات ساخت قالب خود را با بیش از 300 انتخاب قالب شگفت انگیز است، آن را حاوی قالب ضربه، قالب تزریق و تولید پریفرم های تولیدی ساخت قالب. آن را می دهد جایگزین مشتریان خود را به روز رسانی خود بطری های پلاستیکی طرح / شیشه.

به طور کلی، Young Shang قابلیت سفارشی سازی بزرگ می آید از 40 سال خود را از بطری های پلاستیکی تجربه تولید و تعقیب خود را از برتری در بطری های پلاستیکی راه حل آنها را به شهرت جامد به دست آورده اند.

محصولات بیشتراتمام بطری های PET، PET قالب های غذای، ظروف پلاستیکی، بطری های پلاستیکی HDPE، بطری های PET پلاستیکی، بطری های پلاستیکی PVC، بطری های پلاستیکی PP، PS بطری های پلاستیکی.


Walmart آرم
  Walmart
 • Walmart ایران بسیار شبیه محله خود است Walmart از فروشگاه. آنها از ویژگی های یک انتخاب بزرگ از کالا با کیفیت بالا، خدمات دوستانه و، البته، قیمت هر روز پایین. به شما بهترین تجربه خرید در اینترنت را: آنها همچنین یک گل دیگه است.
 • در ژانویه سال 2000 تاسیس شد، Walmart کام یک شرکت تابعه از فروشگاه های وال مارت، شرکت دفتر آنها هم در شبه جزیره سان فرانسیسکو در نزدیکی دره سیلیکون، جایی که آنها دسترسی به عمیق ترین استخر جهان از اجرایی اینترنت و استعداد فنی است.
Costco آرم
  Costco
 • Costco عمده فروشی شرکت عملیات در سال 1983 در سیاتل، واشنگتن آغاز شد. Costco عمل زنجیره ای از نقدی و حمل انبار عضویت که فروش با کیفیت بالا، ملی مارک و انتخاب کالا خصوصی برچسب در قیمت های پایین به کسب و کار خرید برای استفاده تجاری و یا فروش مجدد، و همچنین به افرادی که اعضای گروه های اشتغال انتخاب شده است.
 • کسب و کار شرکت بر دستیابی به حجم فروش بالا و گردش موجودی سریع با ارائه یک طبقه بندی محدود از کالا در طیف گسترده ای از دسته بندی محصولات در قیمت های پایین است.
KSS آرم
  KSS
 • KSS ، KAI SUH SUH ENTERPRISE CO.، LTD. در سال 1969، با 4 شعبه در تایوان خدمت به بیش از 20،000 حساب در تایوان و 110 کشور در جهان تاسیس شد، به عنوان تولید کننده پیشرو در روابط کابل و لوازم جانبی سیم کشی در آسیا. KSS تنها تولید کننده حمایت از شما را با رقابت کامل است.
تماس با PET تولید کننده بطری

اخبار و رویدادها

نمایش تجارت اطلاعات: چین و آسه آن نمایشگاه (CAEXPO) تاریخ: 21-26 اکتبر، 2011 محل برگزاری: زیر محل برگزاری (نور نمایشگاه صنعتی؛ چین جنوبی شهر ناننینگ) غرفه #: HB-156
نمایش تجارت اطلاعات: CCCIF - در 4 تنگه (Xiamen) شرکت نمایشگاه صنایع فرهنگی
تاریخ عضویت: 28-31 اکتبر، 2011 محل برگزاری: Xiamen در مرکز نمایشگاه بین المللی غرفه #: D190
نمایش تجارت اطلاعات: چین Sourcing نمایشگاه: صفحه نخست محصولات AsiaWorld-نمایشگاه • هنگ کنگ تاریخ: 20-23 اکتبر، 2011 محل برگزاری: هنگ کنگ غرفه #: 5C36
Cinn و NAIA با هم به جشن تولد 100 تایوان، از اکتبر 10 به 2011 نوامبر 10، شرکای جدید می تواند حمل و نقل رایگان برای سفارشات دریافت خواهید کرد. آیا این فرصت کسب و کار بزرگ را از دست ندهید!
ارسال پرس و جو
جو در حال حاضر
READY-eSUPPORT
برای کمک زندگی می کنند، فقط دکمه ی "میز کمک"، متخصصان ما با شما آنلاین به زودی.
اشتراک گذاری

جستجو در محصولات مرتبطEnglish | 日本語 | Việt | Română | Deutsch | Español | العربية | Indonesia | Nederlands | Filipino | Ελληνικά | Français | українська | Türkçe | Русский | ไทย | Português | 한국어 | فارسی | Italiano | हिन्दी | Polska | Close