• харчової банку ПЕТ
 • ПЕТ-пляшки
 • харчової банку ПЕТ


40 років ПЕТ - пляшки, Jar Поставка - Young Shang пластикової промисловості Co. Ltd.

Висока якість Можливість продукції пластиковий контейнер

ПЕТ-пляшки, ПЕТ-банки, харчові HDPE пластикові пляшки, ПЕТ пластикові пляшки, ПВХ пластикові пляшки, пластикові пляшки PP, PS пластикові пляшки

пунктирний розділи:
пунктирний Поточна сторінка: 40 років ПЕТ пляшки і ПЕТ Food Jar Experience

Найбільший Пластикові пляшки компанії на Тайвані провів шість мільйонів доларів для розширення заводу

ПЕТ пляшки і харчової ПЕТ банку пластикові пляшки, з широким горлом харчування банки - Young Shang Plastic Industry Co. Ltd.

Young Shang Plastic Industry Co. Ltd. ( Young Shang ) став одним з найбільших пластикову пляшку і банку постачальників на Тайвані , як вона представила розширення заводу шість мільйонів доларів США в останній час.


"Необхідно , щоб розширити наш завод з точки зору якості продукції, виробничих потужностей і поліпшення простору інвентаризації" , сказав Хенк Лі.


Спінений заводу становить близько 9000 квадратних метрів, що в п'ять разів більше, ніж оригінал. Нещодавно розширений пластикову пляшку завод повністю оснащений японського виробництва 100% автоматичний одним махом етап формувальні машини, два етапу видув Machineries, Машини для лиття під тиском, Nissei ASB машини, експертизи лабораторії і гігантські простору інвентарю.

Зокрема, з одноступінчатий видувні машини, Young Shang не тільки підвищило їх виробничий потенціал, їх власної розробки і модифікованих порожнини здатні виготовлення динамічних розмірів пляшок в один крок, який відповідає попит на тайванському ринку для малих замовлень з різними варіантами пластикових пляшок. У розширеному заводі, Young Shang концентруватиметься на виробництві пластикових пляшок, банок з широким горлом , включаючи ПЕТ - пляшки, ПЕТ харчових банок, ПЕТ пластикові контейнери , HDPE пластикові пляшки, ПВХ пластикових пляшок, PP пластикові пляшки і PS пластикових пляшок з різними розмірами.

Поряд з контейнером завод пластик розширюється, Young Shang також має завод , який тільки виробляє ПЕТ пластикових пляшок прес - форм для ін'єкцій. Це супер-розміру заводу для проектування прес-форм і робить тільки, і він містить більше 300 унікальних форм для клієнтів, щоб вибрати.

Зв'язок з ПЕТ-пляшки Виробник

Young Shang Plastic Industry Co. Ltd. - Висока можливість продукції -
17,9 секунди / 4 пластикові банки. Близько 20000 Баночки / день.

 • пластикова пляшка з водою в стороні
 • пластикова пляшка з соком в стороні
Якщо ви купуєте яблучний сік або пляшку води, ви помітите, що пластикові пляшки частіше використовуються сьогодні.

Якщо ви купуєте яблучний сік або пляшку води, ви помітите, що менше скляних пляшок використовуються сьогодні. Пластикові пляшки частіше використовуються, і багато пластикові банки та пляшки виготовлені з ПЕТ, ПВХ, ПЕНД, ПП і ПС. Маючи 40 - річний досвід виробництва пластиковій тарі, Young Shang гнучкість 's в створенні різноманітних пластикових банках дозволили їм бути домінуючою силою на ринку в Тайвані, а також продавати їх на міжнародному рівні .

Для того, щоб впоратися з високим попитом з боку більш ніж 1000 клієнтів, Young Shang розширили свій завод з великою кількістю машин для надійності виробництва, ефективності і гнучкості. Кожен Одноступінчаті видувні машини імпортується з Японії і коштує близько 400000 доларів США кожна. Одноступінчатій видувні машина призначена для постачальників , які просять пластикові контейнери і пляшки з високою здатністю виробництва і хорошою прозорістю.

Одноступінчаті видувні машини становить чотири пластикові контейнери кожні 17,9 секунди, що 20000 в день, і в той же час з чотирма різними формами. Кожна машина охоплює повний виробничий обсяг , починаючи від пластикових пляшок для напоїв в контейнери для печива або соусів.

Як це називається, процес формування роздуванням починається з розплавлення пластика і формування його в заготовку, а стиснене повітря нагнітається в заготовку для формування пластикової пляшки всередині одноступінчастого. Це машина, яка може допомогти вам збільшити обсяги виробництва, а також створити міцну репутацію як виробник якості пластиковий контейнер.

ПЕТ-преформ та Container Затвори -
ПЕТ-пляшки і широкий рот фахівець Баночки

У Young Shang , тому що дуже високу хімічну бар'єр ПЕТ, пластикова пляшка стала їх основним продуктом. Для кожного клієнта, матеріал доповіді представлена ​​докладна інформація для забезпечення якості пластика. Загалом, поліетилентерефталат (ПЕТ) зазвичай використовується для пляшок з водою з - за його чудовою термостійкістю, і він також підходить для пластикових контейнерів з - за його хімічних характеристик опору.

Кольорові пластикові пляшки або банки призначені для цілей стійкість до ультрафіолетового випромінювання; PP пластикові пляшки зроблені для високу термостійкість; і ПЕ пластикові пляшки можуть бути зроблені для хімічної стійкості. Поліпропілен (ПП) використовується в основному для банок і кришок і забезпечує жорстку пакет з відмінним захистом від вологи.

Одним з переваг ПП є його витривалість при високих теплових рівнів. Поліетилен високої щільності (HDPE), виготовляє , природно , чіткі і гнучкі пляшки, і сумісний з великою колекцією продуктів , включаючи пластикові контейнери і банки. Полівінілхлорид (ПВХ) 's токсичний стримування відлякує користувачів використання і твердість PS робить його легко ламаються.

Вид випробувань для пластикових пляшок

Пластмаси класифікуються за кодом ідентифікації смоли, яка містить ПВД, ПЕТ, ПВХ, ПП, ПС і т.д. Коли пластикова пляшка зроблена, крім візуального огляду для прозорості і витоку, деякі тести вимагають машин для виконання результатів випробувань. Випробування включають в себе прозорість, товщину, максимальну використовувану температуру, температуру крихкості, бар'єр для вологи, сонячного світла бар'єр, бар'єр кисню, міцність на розрив, гнучкість і стійкість до ударів і тепла.

Зв'язок з ПЕТ-пляшки Виробник

RoHS , FDA сертифікованим Пластикові пляшки і пластикові баночки

Young Shang гарантує , що всі пластикові пляшки ПЕТ сертифіковані і випробувані для місцевих і міжнародних покупців.

FDA логотип
  FDA
 • FDA є установою в рамках Департаменту охорони здоров'я та соціальних служб і складається з центрів і офісів, які перераховані в меню зліва.
 • FDA несе відповідальність за охорону здоров'я населення шляхом забезпечення безпеки, ефективності та безпеки людини і ветеринарних препаратів, біологічних продуктів, медичних виробів, продуктів харчування нашої країни, косметику і продукти , які випускають випромінювання, а також шляхом регулювання виробництва, маркетингу і поширення тютюнових виробів.
RoHS логотип
  RoHS
 • RoHS це ім'я для директиви , прийнятої країнами - членами Європейського союзу (ЄС) , що обмежує використання певних речовин у виробництві електричного та електронного устаткування. Визначається як видалення небезпечних речовин, ця директива (2002/95 / EC), спеціально обмежує шести речовин - свинцю, ртуті, кадмію, шестивалентного хрому, ПБД і ПБДЕ. Держави-члени повинні гарантувати, що, починаючи з 1 липня 2006 року, нове електричне та електронне обладнання на ринок не містить жодного з шести заборонених речовин: свинець, ртуть, кадмій, шестивалентний хром, поли-бромовані біфеніли (PBB) або полібромдіфеніловимі ефірів (PBDE), в кількостях, що перевищують максимальні значення концентрації.

Клієнти Ен Шан

Young Shang має більше 1000 клієнтів, які в основному з Сінгапуру, Малайзії, Таїланду, Австралії, США, Тайвань і т.д. У 2010 році вони почали орієнтації на ринок на Близькому Сході. Young Shang пластикові банки 's і пластикові пляшки використовуються в більшість міжнародних магазинів і пластикових постачальників продуктів, таких як Walmart , Costco , KSS і т.д.

У той час як більшість пластикових банок виробники можуть забезпечити тільки деякі види матеріалів, Young Shang підтримка 's на різних типах матеріалів дає клієнтам більшу гнучкість , щоб випробувати різні матеріали з пластикових контейнерів для задоволення поточної ринкової потреби.

Крім того, їх ексклюзивні виготовлення прес - форм рослин з більш ніж 300 виборів цвілі дивно, вона містить видувних форм, ливарних форм і преформ виготовлення форм. Це дає свої клієнтам альтернативи модернізувати свої пластикові пляшки конструкції / банку.

В цілому, Young Shang великі можливості налаштування надходить від їх 40 - річної пластикової пляшки досвід виробництва, і їх прагнення до досконалості в пластиковій пляшці рішень заробили їх солідну репутацію.

більше продуктівПеревірте ПЕТ - пляшки, ПЕТ - банки з кормом, пластиковий контейнер, HDPE пластикові пляшки, ПЕТ пластикові пляшки, ПВХ пластикові пляшки, PP пластикові пляшки, PS пластикових пляшок.


Walmart логотип
  Walmart
 • Walmart .com багато , як ваш околиці Walmart магазину. Вони мають великий вибір високоякісних товарів, ввічливе обслуговування і, звичайно ж, Низькі ціни щодня. Вони також мають іншу мету: принести вам найкращий досвід покупок в Інтернеті.
 • Заснована в січні 2000 року, Walmart .com є дочірньою компанією Wal-Mart Stores, Inc. Їх штаб - квартира знаходиться на півострові Сан - Франциско , недалеко від Силіконової долини, де вони мають доступ до самої глибокої в світі басейн Інтернет виконавчої і технічних талантів.
Costco логотип
  Costco
 • Costco Wholesale Corp. початку свою діяльність в 1983 році в Сіетлі, штат Вашингтон. Costco управляє мережею готівки і нести членські склади , які продають високоякісні, на національному і фірмову обраний приватними марками товарів за низькими цінами для підприємств , які купують для комерційного використання або перепродажу, а також також особам, які є членами окремих груп зайнятості.
 • Діяльність Компанії заснована на досягненні високих обсягів продажів і швидкий оборот запасів, пропонуючи обмежений асортимент товарів в самих різних категорій продукції за низькими цінами.
KSS логотип
  KSS
 • KSS , Kai Suh Suh ENTERPRISE CO., LTD. була заснована в 1969 році, як провідний виробник кабельних стяжок і електроустановочних виробів в Азії, з 4 філіями в Тайвані , які обслуговують більше 20000 рахунків в Тайвані і 110 країн світу. KSS є єдиним виробником підтримувати вас з повною конкурентоспроможності.
Зв'язок з ПЕТ-пляшки Виробник

КАТЕГОРІЇ ПРОДУКТІВ

НОВИНИ І ПОДІЇ

Trade Show Інформація: Expo (CAEXPO) Дата Китай-АСЕАН: Октябрь 21-26, 2011 року Місце проведення: Sub-місце (Light промислова виставка, Південний Китай Місто Наньнін) стенд №: HB-156
Trade Show Info: CCCIF - 4 - й по обидві сторони протоки (Xiamen) індустрії культури Fair
Дата: 28-31 жовтня 2011 Місце проведення: Сямень Міжнародний виставковий центр стенд №: D190
Trade Show Info: China Sourcing Fair: Головна Продукти AsiaWorld-Expo • Гонконг Дата: 20-23 жовтня 2011 року Місце проведення: Гонконг Стенд №: 5C36
Cinn і NAIA разом , щоб відзначити 100 - річчя Тайваню, з 10 жовтня - го по Листопада 10, 2011, нові партнери можуть отримати безкоштовну доставку замовлень. Не пропустіть цю прекрасну можливість для бізнесу!
ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ
послати запит
READY-eSUPPORT
Для отримання негайної допомоги, просто натисніть кнопку "Live Help Desk", наші фахівці будуть з вами онлайн в найближчим часом .
ДОЛЯ

Пошук Супутні товариEnglish | 日本語 | Việt | Română | Deutsch | Español | العربية | Indonesia | Nederlands | Filipino | Ελληνικά | Français | українська | Türkçe | Русский | ไทย | Português | 한국어 | فارسی | Italiano | हिन्दी | Polska | Close