• ПЭТ харчова банка
 • ПЕТ пляшки
 • ПЭТ харчова банка


40-річна ПЕТ-пляшка, Jar Supply - Young Shang Plastic Industry Co. Ltd.

Висока якість виробництва пластикових контейнерів

ПЕТ пляшки, ПЕТ-харчові банки, Пляшки з ПВД, Пляшки із ПЕТ-пластику, Пляшки із пластику ПВХ, Пляшки з поліетилену, Пляшки із пластику ПС

пунктирний Розділи:
пунктирний Поточна сторінка: 40 років PET Bottle & PET Food Jar Experience

Найбільша пластикова пляшкова компанія на Тайвані витратила 6 мільйонів доларів США на розширення рослин

ПЕТ пляшка та банка ПЕТ-харчування пластмасові пляшки, ширококутові баночки - Young Shang Plastic Industry Co. Ltd.

Young Shang Plastic Industry Co. Ltd. ( Young Shang ) стала однією з найбільших постачальників пластикових пляшок та банок на Тайвані, оскільки вона нещодавно представила шестимільйонний розширювальний завод.


"Необхідно розширити наш завод з точки зору якості продукції, виробничих можливостей і збільшення запасу приміщень", сказав Ханк Лі.


Розширений завод становить близько 9000 квадратних метрів, що в п'ять разів більше, ніж оригінальний. Нове розширений пластмасовий пляшковий завод повністю оснащений японськими виробниками 100% автоматичних одностадійних машин формування молока, двох стадійних машин формування видувних форм, машин для лиття під тиском, машин NISSEI ASB, дослідницьких лабораторій та гігантського інвентарного простору.

Зокрема, за допомогою машини для однотипного лиття під тиском Young Shang не тільки вдосконалюють свою виробничу здатність, а їх саморобні та модифіковані порожнини здатні виготовити динамічні розміри пляшок в один крок, що відповідає вимогам Тайванського ринку для малих замовлень з різноманітними варіантами пластикових пляшок. У розширеному виробництві Young Shang буде зосереджуватися на виробництві пластикових пляшок, банок з широкими горловинами, включаючи ПЕТ-пляшки, банки з ПЕТ-харчових продуктів, ПЕТ- пластикові контейнери , пластикові пляшки з ПВД, ПВХ-пластикові пляшки, ПВ-пластикові пляшки та ПС-пластикові пляшки різного розміру.

Поряд з розширенням пластмасової контейнерної заводу, у компанії Young Shang також є завод, який виробляє тільки прес-форми з ПЕТ- пластикової пляшки . Це супер-розмірний завод для дизайну і виготовлення прес-форм, і він містить більше 300 унікальних форм для замовників на вибір.

Зв'яжіться з виробником ПЕТ пляшок

Young Shang Plastic Industry Co. Ltd. - Висока продуктивність -
17,9 секунди / 4 пластикових баночки. Близько 20 000 баночок / день.

 • пластикова пляшка з водою в боці
 • пластикова пляшка з сіллю в бік
Якщо ви купуєте яблучний сік або пляшку води, ви помітите, що пластикові пляшки частіше використовуються сьогодні.

Якщо ви купуєте яблучний сік або пляшку води, ви помітите, що сьогодні менше скляних пляшок. Пластмасові пляшки частіше використовуються, і багато пластикових банок та пляшок з ПЕТ, ПВХ, ПВД, ПП і ПС. Завдяки 40-річному досвіду виробництва пластикових контейнерів, гнучкість компанії Young Shang у створенні різноманітних пластмасових банок дозволила їм стати домінуючою силою на ринку Тайваню, а також продавати їх на міжнародному рівні.

Щоб впоратись із високим попитом від більш ніж 1000 клієнтів , компанія Young Shang розширила свій завод з великою кількістю машин для надійності, ефективності та гнучкості виробництва. Кожна машина для однотипного лиття під тиском вивозиться з Японії та коштує близько 400 000 доларів США кожна. Машина для однотипного лиття під тиском призначена для постачальників, які вимагають пластикових контейнерів та пляшок з високими можливостями виробництва та гарною прозорістю.

Машина для однотипного лиття під тиском робить чотири пластикових контейнера кожні 17,9 секунди, що становить 20 000 на день, і одночасно з чотирма різними формами. Кожна машина охоплює повну сферу виробництва, починаючи від пластикових пляшок для напоїв в контейнери для печива або соусів.

Як це називається, процес видувного видування починається з танення пластмаси та формування його у преформі, а стиснене повітря вводять у заготівку для утворення пластикової пляшки в одноступеневому режимі. Це машина, яка може допомогти вам збільшити обсяги виробництва, а також створити міцну репутацію як виробника високоякісного пластикового контейнера.

ПЕТ преформ та закупорювання контейнерів -
ПЕТ пляшки та ширококутники

У " Young Shang , оскільки відмінний хімічний бар'єр PET , ПЕТ пляшка стала їх головним продуктом. Для кожного клієнта з докладним матеріалом надається інформація для забезпечення якості пластику. Загалом, поліетилентерефталат (ПЕТ) зазвичай використовується для водяних пляшок завдяки своїй чудовій термостійкості, і також підходить для пластикових контейнерів внаслідок його характеристик хімічної стійкості.

Кольорові пластикові пляшки або банки для цілей ультрафіолетового захисту; ПП пластикові пляшки зроблені для високої теплостійкості; і ПЕ пластикові пляшки можуть бути зроблені для хімічної стійкості. Поліпропілен (ПП) використовується в першу чергу для банок і закупорювання та забезпечує жорстку упаковку з відмінним вологістю.

Однією з переваг ПП є його витривалість при високих теплових рівнях. Поліетилен високої щільності (HDPE), виготовляє природно чіткі та гнучкими пляшки та сумісний з широким набором продуктів, включаючи пластикові контейнери та банки. Токсичне утримання полівінілхлориду (ПВХ) перешкоджає використанню користувачем, і твердість PS ускладнює її розірвання.

Тип тестів для пластикових пляшок

Пластики класифікуються за ідентифікаційним кодом смоли, який містить ПЕВ, ПЕТ, ПВХ, ПП, ПС тощо. Коли пластмасова пляшка виготовляється, окрім візуального огляду для прозорості та витоку, для деяких випробувань потрібні машини для виконання результатів випробувань. Випробування включають прозорість, товщину, максимальну придатну для використання температуру, температуру крихкості, бар'єр вологи, сонячний бар'єр, кисневий бар'єр, міцність на розрив, гнучкість і стійкість до удару та тепла.

Зв'яжіться з виробником ПЕТ пляшок

RoHS , FDA сертифіковані пластикові пляшки та пластикові банки

Young Shang гарантує, що всі ПЕТ-пластикові пляшки сертифіковані та випробувані для місцевих та міжнародних покупців.

Логотип FDA
  FDA
 • FDA є агенцією в рамках Департаменту охорони здоров'я та соціальних послуг, і складається з центрів та офісів, які перелічені в меню зліва.
 • FDA відповідає за охорону громадського здоров'я, забезпечуючи безпеку, ефективність та безпеку людських та ветеринарних препаратів, біологічних продуктів, медичних виробів, харчування нашої країни, косметику та продукти, що випромінюють випромінювання, а також шляхом регулювання виробництва, маркетингу , та розподілу тютюнових виробів.
Логотип RoHS
  RoHS
 • RoHS є назва директиви, прийнятої країнами-членами Європейського Союзу (ЄС), яка обмежує використання деяких речовин у виробництві електричного та електронного обладнання. Ця директива (2002/95 / EC), визначена як видалення небезпечних речовин, спеціально обмежує шість речовин - свинець, ртуть, кадмій, шестивалентний хром, PBB та PBDE. Держави-члени повинні забезпечити, щоб з 1 липня 2006 року нове електричне та електронне обладнання, яке було випущено на ринок, не містить жодної із шести заборонених речовин: свинцю, ртуті, кадмію, шестивалентного хрому, полібромированных біфенілів (ПББ) або полібромированных ефірів дифенілу (PBDE) у кількості, що перевищує максимальну концентрацію.

Клієнти Йонг Шан

Young Shang налічує понад 1000 клієнтів, переважно з Сінгапуру, Малайзії, Тайланду, Австралії, США, Тайваню та ін. У 2010 році вони почали орієнтуватися на ринок Близького Сходу. Пластикові банки та пластикові пляшки Young Shang використовуються в більшості міжнародних магазинів та постачальників пластмасових виробів, таких як Walmart , Costco , KSS та ін.

Хоча більшість виробників пластмасових банок можуть надавати лише певні види матеріалів, підтримка Young Shang на різних типах матеріалів дає клієнтам більшу гнучкість, щоб спробувати різні матеріали пластикових контейнерів, щоб задовольнити поточну потребу ринку.

Крім того, їх ексклюзивний завод з виготовленням прес-форм з більш ніж 300 видів прес-форм дивовижний, він містить виливні форми, ін'єкційну форму та преформ для виготовлення прес-форм. Це дає своїм клієнтам альтернативи для вдосконалення своїх пластмасових пляшок / баночок.

В цілому, чудова можливість налаштування Young Shang набуває 40-річного досвіду виробництва пластикових пляшок , а їхнє досягнення передового досвіду у рішеннях з пластикових пляшок заслужило їм міцну репутацію.

більше продуктівПеревірте ПЕТ-пляшки, скляні пляшки для ПЕТ, пластикові контейнери, пластикові пляшки з ПВД, ПЕТ-пластикові пляшки, ПВХ-пластикові пляшки, ПВХ-пластикові пляшки, ПС-пластикові пляшки.


Логотип Walmart
  Walmart
 • Walmart .com дуже схоже на ваш магазин Walmart . Вони мають великий вибір високоякісних товарів, доброзичливого сервісу та, звичайно, щодня низькі ціни. Вони також мають іншу мету: принести вам кращий торговий досвід в Інтернеті.
 • Компанія Walmart .com, заснована у січні 2000 року, є дочірньою компанією магазинів Wal-Mart Stores, штаб-квартира яких розташована на півострові Сан-Франциско поблизу Силіконової долини, де вони мають доступ до найглибшого в Інтернеті виконавчого та технічного таланту.
Логотип Costco
  Costco
 • Costco Wholesale Corp. розпочав свою діяльність у 1983 році у Сіетлі, штат Вашингтон. Costco управляє мережею складських кас у складі готівкових і переносних товарів, які продають високоякісні національні бренди та вироби з приватною маркою за низькими цінами для компаній, які купують для комерційного використання або перепродажу, а також для осіб, які є членами вибраних груп зайнятості.
 • Діяльність компанії полягає у досягненні високих обсягів продажів та швидкого обігу товарно-матеріальних запасів, пропонуючи обмежений асортимент товарів у самих різних категоріях продуктів за низькими цінами.
Логотип KSS
  KSS
 • KSS , KAI SUH SUH ENTERPRISE CO., LTD. була заснована в 1969 році як провідний виробник кабельних зв'язків та електромонтажних аксесуарів в Азії, з 4 філіями на Тайвані, що обслуговує понад 20 000 рахунків у Тайвані та 110 країнах світу. KSS - єдиний виробник, який підтримує вас з повною конкурентоспроможністю.
Зв'яжіться з виробником ПЕТ пляшок

КАТЕГОРІЇ ПРОДУКТІВ

НОВИНИ ТА ПОДІЇ

Інформація про виставку : China-ASEAN Expo (CAEXPO) Дата: 21-26 жовтня 2011 р. Місце проведення: Суб-місце проведення (легка промислова виставка, Південно-Китайське місто Наньнін) стенд: HB-156
Інформація про виставку : CCCIF - 4-а Крос-протока (Xiamen) Культурна ярмарок промисловості
Дата: 28-31 жовтня 2011 р. Місце проведення: стенд міжнародного виставкового центру Сямень : D190
Інформація про виставку : China Sourcing Fair: Домашня продукція AsiaWorld-Expo • Гонконг Дата: 20-23 жовтня 2011 року Місце проведення: стенд Гонконгу #: 5C36
Цінн і НейАА разом, щоб відсвяткувати 100-річчя з дня народження Тайваню, з 10 жовтня по 10 листопада 2011 року нові партнери можуть отримати безкоштовну доставку за замовленням. Не пропустіть цю велику ділову можливість!
НАДІЙТЕ ЗАПИТАННЯ
запитай зараз
READY-eSUPPORT
Для LIVE HELP просто натисніть кнопку "Live Help Desk", наші фахівці будуть з вами в Інтернеті найближчим часом.
ДОПОВНЕНІ

Шукати пов'язані продуктиEnglish | 日本語 | Việt | Română | Deutsch | Español | العربية | Indonesia | Nederlands | Filipino | Ελληνικά | Français | українська | Türkçe | Русский | ไทย | Português | 한국어 | فارسی | Italiano | हिन्दी | Polska | Close